Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach :)

Chrzest jest wyjątkowym wydarzeniem w życiu każdej rodziny. Uroczystość nabiera szczególnego charakteru, jeśli uczestniczą w niej najbliżsi i przyjaciele, którzy otrzymają ręcznie robione zaproszenia. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór oryginalnych zaproszeń na chrzest święty, dostępnych w zróżnicowanej kolorystyce, dopasowanej nie tylko do płci dziecka, ale także indywidualnych oczekiwań rodziców.

Zaproszenia na chrzest wykonywane są z papieru wizytówkowego, z delikatną fakturą. Wszystkie dostępne wersje podlegają personalizacji. Wewnątrz zaproszenia umieszczamy: imię i nazwisko dziecka, datę i godzinę chrztu, miejsce chrztu, nazwę i adres restauracji, w której odbędzie się przyjęcie. Możliwe jest także zamieszczenie prośby o potwierdzenie przybycia.

Zaproszenia z kokardą

Wykonujemy zaproszenia z kokardą lub według innego wzoru, wybranego przez Klienta. Wszystkie zdobienia naklejane są na papierze ręcznie, dlatego też każde zaproszenie jest unikatowe i wyjątkowe. Kolorystyka produktów obejmuje barwy pastelowe, delikatne, radosne, nawiązujące do atmosfery i charakteru chrztu.

Nasze produkty to zaproszenia na chrzest z wierszem, który umieszczany jest wewnątrz, na lewej stronie. Motto dostosowane jest do uroczystości i idealnie łączy się z estetyką całego zaproszenia. Stosujemy uniwersalną, którą drukowane są wszystkie informacje, co sprawia, iż zaproszenie jest eleganckie i tworzy jednolity styl.

Podziękowania dla gości

Miłym akcentem chrztu świętego są także podziękowania dla gości. To zwyczaj, który na stałe wpisuje się w tę niezwykłą ceremonię. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oryginalne podziękowania, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim uczestnikom uroczystości. Przygotowywane są w barwach nawiązujących do zaproszeń, co pozwala stworzyć jednolitą identyfikację kolorystyczną uroczystości.

Podziękowania dostępne są w formie kołyski lub talerzyka. Kołyska wykonana jest ręcznie z tektury i pozwala na schowanie w niej dowolnego prezentu dla gości. Napis „Dziękujemy za przybycie” przywiązany jest srebrną, metalizowaną wstążeczką, idealnie łączącą się z kolorem kołyski. Talerzyk z kolei zrobiony jest z kartonu oraz papieru wizytówkowego, z delikatną fakturą. Oba rodzaje podziękowań można wybrać w kolorystyce odpowiedniej dla chłopca lub dziewczynki.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl